לוגו מכללה חדש.png

דבר הנשיא

סטודנטיות וסטודנטים יקרים,
אנו חווים עתה שינויים קיצוניים, בלתי צפויים כלל, של הרגלי החיים הבסיסיים ביותר שלנו. דברים פשוטים, מובנים מאליהם, שלא שמנו לב אליהם כלל – הפכו תוך ימים ספורים לעקרוניים, עיקריים, חיוניים, ומה לא. ומעל כל אלה מרחף ענן סמיך של חוסר וודאות ושל דאגה.
במצב קשה זה אסור לנו לאבד תקווה. ניתן אולי לעשות זאת אם ננצל את חללי הזמן הפנוי שקיימים עתה כדי לבחון את עצמנו: מה באמת חשוב לנו? מהי הדרך שנראית לנו ראויה לבחור בה, לאחר שהנגיף הרע הזה יודבר? מצבי משבר יכולים להביא להתבוננות אחרת, לא מוכרת, שדרכה אנו יכולים לגלות או ליצור הזדמנויות חדשות.
המכללה שלנו עושה ותמשיך לעשות את כל מה שביכולתנו כדי לסייע לכם. וודאי שמעתם שמרצים בית הספר למדעי ההתנהגות מקיימים "קו חם" שמושיט סיוע למי מכם שמצוי(ה) במצוקה ושנזקק(ת) לאוזן קשבת. אלה מכם שנתקלים או ייתקלו בקשיים כלכליים מוזמנים לפנות אלינו ללא כל היסוס. אנו בונים עתה קרן סיוע מיוחדת של מלגות ו/או הלוואות שתוכל לעזור לאלה שאיבדו את מקום עבודתם או שיתקשו למצוא תעסוקה לאחר שוך המגפה.
למותר לומר שמערכת ההוראה שלנו, שפעלה בקיבולת כמעט מלאה לגמרי עד חופשת הפסח, תמשיך כך גם לאחריה. בהתאם להתפתחויות, ניערך להתנהלות מסודרת של הסמסטר ושל לוח הבחינות בסיומו.
אני מאחל לכם וליקיריכם חג שמח. שמרו על עצמכם והיו בטוב!
 
בברכה,
 
פרופסור שלמה בידרמן
נשיא המכללה